Hotel oferuje 80 miejsc noclegowych w 26 eleganckich pokojach 2-osobowych z możliwością dostawki, z czego 9 to luksusowe apartamenty. Wszystkie pokoje urządzone są z ogromną dbałością o detale, tak by zapewnić Gościom jak największy komfort pobytu. Każdy z nich posiada łazienkę, telewizor, telefon, dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi.

Pokój 1 – osobowy
Posiada łazienkę z kabiną prysznicową, umywalką i toaletą. W pokoju znajduje się telewizor, telefon, bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Pokój 2 – osobowy
W pokoju znajdują się dwa oddzielne łóżka które można łączyć w łoże małżeńskie, rozkładana sofa, telewizor, telefon, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną, umywalką i toaletą.

Apartament
Bardzo przestronny i elegancki pokój, którego wyposażenie stwarza niepowtarzalny klimat i zapewnia wyjątkowy komfort pobytu. W pokoju znajduje się łoże małżeńskie, rozkładana sofa, telewizor, telefon, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Apartament posiada łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną, umywalką i toaletą.

Kontakt

Hotel STODÓŁKA

Ćmińsk, ul. Świętokrzyska 89

26-085 Miedziana Góra

Recepcja:

tel. 41 347 55 00

e-mail: hotel@stodolka.pl

Ćmińsk, ul. Świętokrzyska 89